Robin Granqvist (not logged in)
• 7 November 2011 - 15:05
Några av er har säkert koll på att jag inte deltar i cupen på lördag då jag är och scoutar yttermittfältare med bra löpkapacitet i Kenya och Tanzania. Vill dock önska er lycka till och hoppas ni kommer tvåa;-) Mvh en gammal BBK:are!
Sune (not logged in)
• 13 October 2011 - 15:15
Grattis till kontraktet/Sune.
Götaholmaren (not logged in)
• 12 October 2011 - 22:28
Jimmy P (not logged in)
• 23 September 2011 - 09:46
Kom igen idag för fan gubbar!! Se till och kriga oss till er en seger idag. Hade vart så sinnesjukt skönt att vara 9 poäng före med 3 omgångar kvar!! Lycka til Boys FORZA BBK
Högberg (not logged in)
• 2 September 2011 - 19:24
Lycka till imon gubbar! Hoppas på en mycket trevlig och sevärd match med mycket kamp & glädje :)
Kom igen nu gubbar. Visa en jä**a inställning nu när jag e borta. Både på träning och matcher. Vi har många viktiga matcher på raken nu och fokusen måste vara till max, se till och visa nu att vi har betydligt mer att ge än förra matchen och jobba åt samma håll och våga ta smällar. Vi har ett riktigt starkt lag om alla jobbar i samma våg. Vi får ju tyvärr inget gratis så därför måste vi kämpa tillsammans.
Tre nyckel ord: Fokus, Vilja, Tålamod
Jag hoppas jag kommer hem till riktiga glädje besked. Ha de riktigt bra och kämpa på så ses vi om en vecka.
FORZA BBK!!!
rasmus (not logged in)
• 13 August 2011 - 13:23
det skall tilläggas att jag igår på matchen fick höra: fan du springer för mycket!
tänkte att ni borde veta det..
marcus (not logged in)
• 10 August 2011 - 21:16
va deingen match imon??
Rasta (not logged in)
• 3 July 2011 - 15:06
Götaholmaren tar semester och önskar alla en trevlig sommar! En sammanfattning av vårsäsongen finns på bloggen: http://gotaholmaren.blogg.se
Robin (not logged in)
• 28 June 2011 - 22:49
Stabil intervju Jimmy! Tänkte bara önska er alla ett härligt sommarlov och önska er lycka till i höst! Jag hoppas verkligen ni vinner 9 av 10matcher;) Forza BBK!
Tobbe (not logged in)
• 8 June 2011 - 17:42
Lycka till ikväll och imon gubbar !! Kan tyvärr inte vara med för jag har blivit sjuk ! Men 3 poäng hade varit gött !!
Andy (not logged in)
• 4 June 2011 - 19:16
GÖTT som fan idag gubbar!!!!!!! och tack så mycket palmen :D men har dig att tacka lite där om man säger så haha :D så tack :D