Spelschema Sanktan

Vi har anmält 2 lag till S:t Erikscupen 2009, vi spelar i P9 grupp 14&15

Grupp 14:

Svensk-Syrianska IF, Råsunda IS, Akropolis IF, Vasalunds IF, AIK FF 2, IF Brommapojkarna 18, Sundbybergs IK vit, IFK Lidingö FK 6,

IF Brommapojkarna, IF Brommapojkarna 15, Ulriksdal SK, AIK FF 8, Djurgårdens IF FF

Grupp 15:

Djurgårdens IF FF4, IFK Lidingö FK 3, Kista SC 2, Mariebergs SK, AIK FF, IF Brommapojkarna 21, FC Kristineberg, Sundbybergs IK grön,

IFK Lidingö FK 5, Akropolis IF 3, Vasalunds IF 6, IF Brommapojkarna 20, Råsunda IS 2

SAMLING UTANFÖR FÖRRÅDET VID RISSNE IP:

- Vid hemmamatch samlas vi 30min före matchstart

- Vid bortamatch samlas vi 1 timme före matchstart

 

   Datum   Matchstart                            Lag                                             Plan                      

1)   17/4    kl 18:00            Rissne - SvenskSyrianska IF                  Rissne IP   

2)   18/4    kl 15.30            Djurgårdens IF FF4 - Rissne                    Abbisplan

3)   24/4    kl 18.00            Rissne - IFK Lidingö FK 3                          Rissne IP

4)   26/4    kl 13.30            Råsunda IS - Rissne                                  Läroverket

5)   29/4    kl 18.00            Rissne - Akropolis IF 2                              Rissne IP

6)   2/5      kl 12.00            Kista SC 2 - Rissne                                    Husby BP

7)   8/5      kl 18.00            Rissne - Mariebergs SK                            Rissne IP

8)   10/5    kl 13.30           Vasalunds IF - Rissne                                 Läroverket

9)   15/5    kl 18.00           Rissne - AIK FF 2                                          Rissne IP

10) 17/5    kl 14.15          AIK FF - Rissne                                              Läroverket

11) 28/5    kl 17.15         IF Brommapojkarna 18 - Rissne                Nya elementars BP

12) 29/5    kl 18.00          Rissne - IF brommapojkarna 21                Rissne IP

13) 4/6      kl 19.00          Sundbybergs IK vit - Rissne                        Golfängarna

14) 5/6       kl 18.00         Rissne - FC Kristineberg                              Rissne IP

.

                                               S o m m a r u p p e h å l l

.

   Datum   Matchstart                           Lag                                                 Plan                              

15) 21/8    kl 17:30               Sundbybergs IK grön - Rissne              Golfängarna

15) 21/8    kl 18:00               Rissne  -   IFK Lidingö FK6                      Rissne IP 

16) 28/8    kl 18:00               IF Brommapojkarna -  Rissne               Maltesholmsskolans BP

16) 28/8    kl 18:00              Rissne  -  IFK Lidingö FK 5                       Rissne IP

17) 4/9      kl 18:00              Rissne  -  IF Brommapojkarna 15          Rissne IP

18) 5/9      kl 12:00              Akropolis IF 3  -  Rissne IF                        Husby BP

19) 11/9    kl 18:00             Rissne IF  -  Vasalunds IF 6                       Rissne IP

20) 13/9    kl 13:30             Ulriksdals SK  - Rissne IF                          Läroverket

21) 18/9    kl 18:00             Rissne IF  -  AIK FF 8                                    Rissne IP

22) 19/9    kl 13:45             IF Brommapojkarna 20  -  Rissne            Nya Elementars BP

23) 25/9    kl 18:00            Rissne  -  Råsunda IS 2                               Rissne IP

24) 27/9    kl 13:00            Djurgårdens IF FF  -  Rissne                       Hjorthagens IP