Inaktuell hemsida för Älvsjö AIK Fotbolls Förening

Styrelsen

Styrelsen

 

Mötesplanering för styrelsen 2014 

Datum

Tid och plats

Anmärkning

14 januari

19:00 Älvsjö IP

Cafeterian

6 mars

18:30 Älvsjö IP

Cafeterian

18 mars

19:00 Älvsjö IP

Cafeterian

29 april

19:00 Älvsjö IP

Cafeterian

27 maj

19:00 Älvsjö IP

Cafeterian

24 juni

19:00 Älvsjö IP

Cafeterian

19 augusti

19:00 Älvsjö IP

Konferensrummet kansli

16 september

19:00 Älvsjö IP

Konferensrummet kansli

14 oktober

19:00 Älvsjö IP

Konferensrummet kansli

11 november

19:00 Älvsjö IP

Konferensrummet kansli

3 december

19:00 Stockholmsmässan

Årsmöte, K11

9 december

19:00 Älvsjö IP

Första konstituerande för nya styrelsen, Cafeterian

 Styrelsen 2014

Namn

Uppdrag/funktion i styrelsen och särskilt fokusområde

Kontaktuppgifter

Anders Hamrén

Ordförande

Flick

070-823 37 57

amhamren@gmail.com

Lars Jonsson

Ledamot

Kassör, ekonomi, avtal, admin

070-6333149

lars.jonsson-bergman@rvbq.se

Lars Johansson

Ledamot

Vice ordf, Herr - P14, Älvsjö IP

070-576 15 49

lars.johansson@libellen.se

Peter Westrin

Ledamot

Dam och marknad

 070-822 80 43

 pwestrin@vitrolife.com

Johan Welén

Ledamot

Domare, cuper/turneringar

070-556 32 86

alvsjodomare@hotmail.com

Britta Kronekvist

Suppleant

 076-1008871

britta.kronekvist@gmail.com

 

Annika Hansen

Revisor

073-988 38 13

annika@revicum.se

Magnus Klingspor

Revisor

073-599 37 89

magnus_klingspor@hotmail.com

Lisa Runeskog

Revisorsuppleant

070-997 13 66

lisa.runeskog@sas.se

Thomas Bergstrand

Valberedning, sammankallande

0735-31 71 76

thomas@bergstrand.eu

Mikis Malouchos

Valberedning

076-112 41 48

thimmis@hotmail.com

Christer Kälveskog

Valberedning

070-773 53 58

christer.kalveskog@gmail.com

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter

Villlatak specialisten
Länna Sport
Skandiamäklarna