Grattis till segern idag tjejer.. kollade på nätet då jag ligger "däckad" i infuensan.
Ian (not logged in)
• 17 January 2012 - 08:33
Hej Alla
Tänkte bara meddela att jag kommer att vara med på träningen både ikväll (17/1) samt nästa tisdag (24/1) jag finns tillgänglig för ALLA, det är bara att tjoa till och be mig om hjälp
OK... Fanny igen bra spel som väntat. MEN jätte grattis till Jessica L som återigen visar sig ligga nära 800 slagning. Jättekul och extra grattis till dig. Sen Eva S.... nu e du på g..... så himla kul. Grattis även till dig trots förlusten så hitta du tillbaka till spelet igen. Alla andra ja ja ja ni e så himla bra ändå trots förlusten.
GRATTIS AIK.... En vinst e inte fy skam. Bra spel på många håll. MEN... Grattis Fanny till en kanonslagning och sen Jessica L jättekul att du fick visa vad du kan stort GRATTIS även till dig. Så himla kul att du nu hittat rätt. Sen jag naturligtvis alla andra stor grattis ni va duktiga
slutsifferlotter.... har ej hunnit göra allt men här är förhandsinformation... inlägg kommer till vekan under rätt rubrik: Jessica P 300:- lott nr 71, Nettan 100;:- lott nr 62 Aik-Eva. Lena A 300:- lott nr 90 och Eva S 100:- på lott nr 30 Aik-Ankaret, GRATTIS.
Kommer att vara support i Hallen i kväll då jag inte kan spela själv. Kör lite klot lotteri, är det nån mer som kommer upp och kan hjälpa till att sälja är det bra;)
God Jul o Gott Nytt År önskar även jag till er alla. Vi ses väl kl 18.00 den 1 januari 2012 på AIK Tournamentet... bra träningstillfälle kan det ju bli.
Ian Robinson (not logged in)
• 16 December 2011 - 21:52
Tjenare!
Vill på detta sätt meddela att AIKs underbara damer får chansen att mäta sig med proffsen i AIK INTERNATIONAL TOURNAMENT 2012 till specialpris om endast 500:-/start. Detta erbjudande gäller starterna 2/1 samt 3/1 19:00. Jag hoppas att många av er tar chansen, tänk på att det finns sk GATEWAYS till semifinalen, vem vet... det kanske inte blir så högt den vägen! Damer har såklart 8p hcp/Serie