Grupper

Lag Kontaktperson E-postadress
Innebandyskola 08/09
Lindås Waves passiva medlemmar
Spelare som slutat

A-lagsverksamhet damer

Lag Kontaktperson E-postadress
Lindås Waves Damer A

A-lagsverksamhet herrar

Lag Kontaktperson E-postadress
Lindås Waves Herrar A Hans Göran Johansson hgjsson@telia.com

Juniorverksamhet

Lag Kontaktperson E-postadress
Lindås IBK Dam U18 Urban Kullenberg urban.kullenberg@kollmorgen.com
Lindås IBK Damjunior Annica Granlund annica.granlund@ne.nykline.com
Lindås Waves Herrar Talang Michael Dammert dammert65@gmail.com
Lindås Waves Herrar U20 Elit
Lindås Waves JAS Joacim Bernvid joacim.bernvid@lf.goteborg.se

Ungdomsverksamhet

Lag Kontaktperson E-postadress
Innebandyskola P/F 09 Mikael Barman barre11@hotmail.com
Lindås Waves F 01/02 Anders ståhl Andersstahl@live.com
Lindås Waves F 02 (Avvecklad jan 2015) Anna Granqvist anna@septon.se
Lindås Waves F 03 Henrik Köhler henrikkohler.71@gmail.com
Lindås Waves F 04 Mikael Westerberg mikael@westerbergsforlag.se
Lindås Waves F 05-06 Magnus Östberg magnus.ostberg@stenametall.se
Lindås Waves F06-08 Mikael Barman barre11@hotmail.com
Lindås Waves Flickor 07
Lindås Waves Flickor Hobby
Lindås Waves P 01 Mikael Nordberg mikael.nordberg@orkla.com
Lindås Waves P 02 Jan Åström j.i.astrom@gmail.com
Lindås Waves P 03 Eva Åström eva.h.astrom@gmail.com
Lindås Waves P 04 Stefan Sundström p04lindas@gmail.com
Lindås Waves P 05 Pehr Edström pehr.edstrom@peab.se
Lindås Waves P 06 Peter Fredriksson peter.fredriksson@live.se
Lindås Waves P 07 Johan Agrell johan@agrell.se
Lindås Waves P 08 Mikael Barman barre11@hotmail.com
Lindås Waves P16 Mattias Pernheden mattias@pernheden.se
Lindås Waves Pojkar Hobby

Övrig verksamhet

Lag Kontaktperson E-postadress
Klubbläger 2015
Lindås Waves Herrar Veteraner Sören Börjesson s.borjesson@hotmail.com
Lindås Waves Ledare
Salming Summer Camp 2014
Salming Summer Camp 2015
Salming Summer Camp 2016 Anders Sjöstrand info@salmingsummercamp.se
Skills Camp 2015
Sommarinnebandy 2015
Sommarinnebandy 2016 Åsa Kalentun asa.kalentun@gmail.com
Sport Camp 2014
Sport Camp 2015
Spring Cup 2015 Stefan Sundström p04lindas@gmail.com
Spring Cup 2016
Waves Sommarinnebandy 2015
Winter Camp 2014
Winter Camp 2015
Winter Camp 2016 Anders Sjöstrand anders.sjostrand@lindaswaves.se
FBC SISJÖN