cover

Boo Hockey Team 10

Placera dinLägg till en widget här bred yta
bild

Lagledning Boo Hockey Team 10

Lagledare Linda Nalsenius

boohockeyteam10@gmail.com

0707689509
Huvudtränare Michael Liljeros michael.liljeros@gmail.com 0708980560
Andretränare Anders Orup andersorup67@gmail.com 0736339316
Tränare Mathias Wikman mathias.wikman@hotmail.com 0702558250
Tränare Magnus Wennman magnus.wennman@schibsted.se 0706762440
Tränare Magnus Lidén magnus@liden.us 0739026735 
Materialare  
Materialare Peter Lindroth peter.lindroth@yahoo.se 0702668362
Materialare Roger Lillbåsk rogerlillbask@hotmail.com 0767141696
Kassör Cecilia Palm Jonasson cepa01@handelsbanken.se 0761037703
Kafeteriaansvarig Susanna och Lasse Liljeqvist susanna.liljeqvist@gmail.com

J18 verksamheten igång!

J18 verksamheten igång!

Då är vår J18 verksamhet äntligen igång och vi vågar påstå att vi har ett av de starkaste ledarteamen i hockeystockholm för J18 lag!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Beställ Boo HC handsken på Länna Sport!

Beställ Boo HC handsken på Länna Sport!

Nu kan du beställa Boo HC handskar på Länna, självklart gröna! Se mer i bifogad fil!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Målvaktshype på Länna Sport!

Målvaktshype på Länna Sport!

Vår samarbetspartner Länna Sport har valt att utveckla satsningen på målvaktsutrustning! Se mer i bifogad fil!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!

Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!

Nacka HK och Boo HC har kommit överens om ett långsiktigt samarbete! Syftet är att säkerställa att kommunen över tid har elitlag från juniornivå samtidigt som vi har verksamheter som skapar möjlighet för så många som möjligt att fortsätta spela hockey.Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!

Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!

Nu har äntligen serieindelningen för säsonge... Läs mer...

Kategori:

Nyhet
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från: