cover

Boo Hockey Team 10

Placera dinLägg till en widget här bred yta
bild

Lagledning Boo Hockey Team 10

Lagledare Linda Nalsenius

boohockeyteam10@gmail.com

0707689509
Huvudtränare Michael Liljeros michael.liljeros@gmail.com 0708980560
Andretränare Anders Orup andersorup67@gmail.com 0736339316
Tränare Mathias Wikman mathias.wikman@hotmail.com 0702558250
Tränare Magnus Wennman magnus.wennman@schibsted.se 0706762440
Tränare Magnus Lidén magnus@liden.us 0739026735 
Materialare  
Materialare Peter Lindroth peter.lindroth@yahoo.se 0702668362
Materialare Roger Lillbåsk rogerlillbask@hotmail.com 0767141696
Kassör Cecilia Palm Jonasson cepa01@handelsbanken.se 0761037703
Kafeteriaansvarig Susanna och Lasse Liljeqvist susanna.liljeqvist@gmail.com
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

TräningUppstartsläger
Boo Hockeys uppstartsläger i Nacka ishall Boo Hockey startar säsongen 2018/2019 med en gemensam Hockey Camp för alla klubbens spelare. Det är ett mycket bra tillfälle
Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!
Nacka HK och Boo HC har kommit överens om ett långsiktigt samarbete! Syftet är att säkerställa att kommunen över tid har elitlag från juniornivå samtidigt som vi har verksamheter som skapar möjlighet för så många som möjligt att fortsätta spela hockey.
Nyhet
Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!
Nyhet
Try Out för BJ (J18) på måndag & onsdag!
Nyhet
Förbjudet att vistas på byggområdet på Björknäs!
Nyhet
Plötsligt händer det - Isoleringen har kommit igång!
Nyhet