cover

Boo Hockey Team 11

Placera dinLägg till en widget här bred yta
bild

Team 11 lagledning

Lagledare

Christine Andersson

the_anderssons2004@yahoo.de 

0702729910

Huvudtränare.             

Martin Edberg

martin.edberg@hotmail.com

0703333871

Tränare

Daniel Andersson

danielandersson28@gmail.com

0703864866

Tränare                    

Mårten Fredin

marten@fredin.net

070-563 05 58

Tränare

Henrik Idermark

idermark@kth.se

0706409030

Tränare

Mikael Johansson

mickejohanson@gmail.com

0722201674

Tränare

Johan Lindstedt

johan@sllop.se

0733552599

Tränare

Mattias Mikaelssson

mattias.mikaelsson@hotmail.com

0707169937

Tränare

Nicklas Sjögren

nicklas.sjogren@brillosearch.se

0708905375

Tränare

Daniel Svensson

daniel.svensson@digitalvision.nu

0704713865

Tränare

Joakim Turesson

joakim.turesson@referanza.com

0733662866

Tränare/Materialare.   

Johan Westlind

johan.westlind@gmail.com

0705154740

Materialare

Robin Karlsson.        

robin._karlsson@hotmail.com.       

073-3120481

Materialare

Andreas Nelson

andreas_nelson@telia.com

0702296666

Materialare

Christian Wictorin

Christian.wictorin@gmail.com

0733180999

Kassör (till hösten)

Karin Nelson

karin.e.nelson@icloud.com

0734037605

Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

TräningAnmälan uppstartsläger v 33
Hej alla föräldrar och barn i lag 11!
Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!
Nacka HK och Boo HC har kommit överens om ett långsiktigt samarbete! Syftet är att säkerställa att kommunen över tid har elitlag från juniornivå samtidigt som vi har verksamheter som skapar möjlighet för så många som möjligt att fortsätta spela hockey.
Nyhet
Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!
Nyhet
Try Out för BJ (J18) på måndag & onsdag!
Nyhet
Förbjudet att vistas på byggområdet på Björknäs!
Nyhet
Plötsligt händer det - Isoleringen har kommit igång!
Nyhet