cover

Boo Hockey Team 11

Placera dinLägg till en widget här bred yta
bild

Team 11 lagledning

Lagledare

Christine Andersson

the_anderssons2004@yahoo.de 

0702729910

Huvudtränare.             

Martin Edberg

martin.edberg@hotmail.com

0703333871

Tränare

Daniel Andersson

danielandersson28@gmail.com

0703864866

Tränare                    

Mårten Fredin

marten@fredin.net

070-563 05 58

Tränare

Henrik Idermark

idermark@kth.se

0706409030

Tränare

Mikael Johansson

mickejohanson@gmail.com

0722201674

Tränare

Johan Lindstedt

johan@sllop.se

0733552599

Tränare

Mattias Mikaelssson

mattias.mikaelsson@hotmail.com

0707169937

Tränare

Nicklas Sjögren

nicklas.sjogren@brillosearch.se

0708905375

Tränare

Daniel Svensson

daniel.svensson@digitalvision.nu

0704713865

Tränare

Joakim Turesson

joakim.turesson@referanza.com

0733662866

Tränare/Materialare.   

Johan Westlind

johan.westlind@gmail.com

0705154740

Materialare

Robin Karlsson.        

robin._karlsson@hotmail.com.       

073-3120481

Materialare

Andreas Nelson

andreas_nelson@telia.com

0702296666

Materialare

Christian Wictorin

Christian.wictorin@gmail.com

0733180999

Kassör (till hösten)

Karin Nelson

karin.e.nelson@icloud.com

0734037605

J18 verksamheten igång!

J18 verksamheten igång!

Då är vår J18 verksamhet äntligen igång och vi vågar påstå att vi har ett av de starkaste ledarteamen i hockeystockholm för J18 lag!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Beställ Boo HC handsken på Länna Sport!

Beställ Boo HC handsken på Länna Sport!

Nu kan du beställa Boo HC handskar på Länna, självklart gröna! Se mer i bifogad fil!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Målvaktshype på Länna Sport!

Målvaktshype på Länna Sport!

Vår samarbetspartner Länna Sport har valt att utveckla satsningen på målvaktsutrustning! Se mer i bifogad fil!Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!

Strategisk samarbete mellan Nacka Hockey & Boo Hockey!

Nacka HK och Boo HC har kommit överens om ett långsiktigt samarbete! Syftet är att säkerställa att kommunen över tid har elitlag från juniornivå samtidigt som vi har verksamheter som skapar möjlighet för så många som möjligt att fortsätta spela hockey.Läs mer...

Kategori:

Nyhet

Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!

Boo HC J18 spelar division 1 nästa säsong!

Nu har äntligen serieindelningen för säsonge... Läs mer...

Kategori:

Nyhet
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från: