cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta

Tack alla för en trevlig tävling o Grattis till alla pristagare.

 

Höstrusket   2013
KLASS A
Plats Namn Klubb Resultat
1 Johan Larsson BK Kristallen 584
2 Alexander Johansson Upplands-Väsby 579
3 Robin Savolainen BK Bus 561
4 Thomas Andersson SK Nova 548
5 Conny Nilsson Norsborgs AIK 545
6 Mathias Lööw Upplands-Väsby 541
7 Claes Kårsell Täby 496
8 Stefan Hellman BK Bus 496
9 Mikael Andersson Norsborgs AIK 489
10 Anders Åslund BK Kristallen 479
11 Tommy Lindström BK Lindarna 464
12 Susanne Karlsson BK Bus 448
13 Robert Synnerud BK Bus 441
14 Lennart  Bäck Upplands-Väsby 428
15 Roger Munther BK Bus 420
16 Johan Holm BK Mälaren 413
17 Magnus Hedström BK Kristallen 413
18 Peter Svensson Upplands-Väsby 412
19 Mikael Jonsson Upplands-Väsby 411
20 Joakim Haraldsson BK Bus 402
21 Stefan Nowakowski Norsborgs AIK 389
22 Jens Persson BK Kristallen 380
23 Daniel Petersson Täby 368
KLASS B
Plats Namn Klubb Resultat
1 Maria Hagstedt BK Kristallen 478
2 Rickard Blomdahl Norsborgs AIK 466
3 Niklas Andersson BK Lindarna 465
4 Jan Karlsson BK Mälaren 448
5 Sheung Chi Ng Norsborgs AIK 435
6 Adriano Nilsson BK Lindarna 434
7 Louise Andersson Norsborgs AIK 433
8 Camilla Salkert BK Lindarna 414
9 Petri Tanner Norsborgs AIK 399
10 Linus Juhlin Upplands Väsby 387
11 Tommy Törnblom BK Mälaren 384
12 Berth Mattsson SK Nova 379
13 Emmelie Egeberg SK Nova 365
14 Maria Carlehed Upplands Väsby 362
15 Robert Fylling BK Kristallen 361
16 Petter Wrigstad BK Lindarna 353
17 Jonny Bohlin BK Bus 343
18 Daniel Rosengren   Grahn SK Nova 340
19 Mats Karlsson BK Kristallen 335
20 Sofie Hägglöf Upplands Väsby 333
21 Erik Nilsson Upplands Väsby 327
KLASS C
Plats Namn Klubb Resultat
1 Michael Strömhielm Täby 455
2 Emma Jarheim BK Lindarna 433
3 Patrik Nygren BK Bus 428
4 Johan Solander BK Kristallen 425
5 Lotta Elebrand Upplands-Väsby 419
6 Anders Fougner BK Lindarna 405
7 Tobias Knaerkegaard SK Nova 395
8 Frida EK Kofod SK Nova 388
9 Camilla Lind SK Nova 385
10 Hans-Erik Jacobsson BK Lindarna 384
11 Åsa Jacobsson Norsborgs AIK 380
12 Jan-Erik Lundvall Norsborgs AIK 379
13 Susanna Holmgren BK Lindarna 372
14 Anna-Lena Haataja SK Nova 362
15 Thomas Berglin Täby 360
16 Stefan Westerdahl Norsborgs AIK 359
17 Mats Bergström BK Kristallen 358
18 David Tärnström BK Bus 352
19 Daniel Hägerbäck SK Nova 350
20 Jane Qvarnström BK Kristallen 345
21 Jessica Lindgvist BK Kristallen 343
22 Mattias Lindberg SK Nova 341
23 Lisa Skårman BK Kristallen 341
24 Therese Persson BK Kristallen 339
25 Anna Torngren Täby 337
26 Sara Torngren Täby 335
27 Anna-Karin Bäck Upplands-Väsby 333
28 Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby 329
29 Björn Holmgren BK Lindarna 319
31 Johan Hillborg BK Bus 314
32 Christer Leth BK Lindarna 309
33 Kasper Lindqvist   Söderström Norsborgs AIK 284
34 Ulrik Höglund BK Bus 278
35 Mika Toivonen BK Bus 272
36 Toomas Tarkpea BK Lindarna 243
KLASS D
Plats Namn Klubb Resultat
1 Daniel Gustafsson BK Lindarna 394
2 Caroline   Dahlström  Norsborgs AIK 366
3 Patrik Ingö Täby 354
4 Emma Eriksson BK Kristallen 341
5 Jonny Hågensen Norsborgs AIK 337
6 Björn Peterzen BK Mälaren 337
7 Jakob Lindblom BK Bus 334
8 Richard Andersson BK Kristallen 331
9 Therese Hammarström BK Bus 328
10 Edward Fabera Upplands-Väsby 319
11 Camilla Nilsson BK Lindarna 318
12 Viktor Thelin BK Kristallen 317
13 Linnea Björkqvist Norsborgs AIK 312
14 Kaj Häninen Norsborgs AIK 307
15 Björn Ohlin Upplands-Väsby 300
16 Anton Ahlgren A:son BK Mälaren 292
17 Christian Uvner BK Bus 291
18 Lovisa Lindahl Norsborgs AIK 290
19 Lena Kamrin BK Kristallen 289
20 Lena Sommargren Norsborgs AIK 276
21 Daniel Pettersson SK Nova 271
22 Bo Åhlstedt Norsborgs AIK 265
23 Yngve Nilsson  Upplands-Väsby 258
24 Benny Andersson Upplands-Väsby 253
25 Jonny Winberg BK Kristallen 248
26 Patrik Ögren BK Bus 244
27 Kristoffer Fransson BK Bus 239
28 Tuija Järvinen  BK Bus 223
29 Sebastian Falk BK Bus 217
30 Anders Tysk BK Lindarna 212
KLASS E
Plats Namn Klubb Resultat
1 Simon Bernardsson Täby 309
2 Torbjörn Nikolausen Täby 305
3 Markus Lundström BK Kristallen 303
4 Andreas Hedin Norsborgs AIK 300
5 Anna Aring BK Mälaren 293
6 Miriam Epstein Täby 282
7 Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen 282
8 Johan Sandberg BK Bus 280
9 Evelina Sköldehammar SK Nova 280
10 Katarina Prodanovic Norsborgs AIK 274
11 Edvin Behmer Täby 259
12 Sari Nurmi Norsborgs AIK 252
13 Brittany Stewart BK Kristallen 241
14 Marika Clingbjern BK Bus 211
15 Carolina Södergren BK Kristallen 198
KLASS OPEN
Plats Namn Klubb Resultat
1 Robin Jakobsson BK Bus 426
2 Niklas Norin BK Kristallen 329
3 Kristian Lindström   Karlsson Norsborg AIK 288
4 Elham Aghababa Täby 189
5 Beata Silemo Täby  
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter