cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta
Klass: A Damer
Plats Namn Klubb Resultat
1 Susanne Karlsson BK Bus 639
2 Camilla Salkert BK Lindarna 576
3 Emma Jarheim BK Lindarna 530
Klass: B Damer
Plats Namn Klubb Resultat
1 Anette Danielsson Solhöjden IF 562
2 Maria Hagstedt BK Kristallen 553
3 Susanne Englund BK Lindarna 515
4 Anna-Leena Haataja Torpängen/Nova 497
5 Camilla Lind Torpängen/Nova 481
6 Felicia Holma BK Kristallen 472
7 Lisa Skårman BK Kristallen 471
8 Anna Blomberg Bk Bus 466
9 Sofie Hägglöf Upplands-Väsby 461
10 Lisa Dahl BK Lindarna 459
11 Louise Andersson Norsborgs AIK 441
12 Åsa Jacobsson Norsborgs AIK 435
13 Therese Persson Bk Kristallen 433
14 Emmelie Egeberg Torpängen/Nova 431
15 Lotta Elebrand Upplands-Väsby 420
16 Anna Aring BK Mälaren 383
17 Anneli Andersson BK Kristallen 339
  Susanna Holmgren BK Lindarna 0
  Maria Andersson Upplands-Väsby 0
  Klass: C Damer    
Plats Namn Klubb Resultat
1 Åsa Österström Upplands-Väsby 472
2 Camilla Nilsson BK Lindarna 427
3 Mia Svensson Torpängen/Nova 419
4 Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen 415
5 Jane Qvarnström BK Kristallen 412
6 Agneta Hansson Norsborgs AIK 375
7 Lena Sommargren Norsborgs AIK 375
8 Linnea Björkvist Norsborgs AIK 365
9 Frida Ek Kfod Torpängen/Nova 351
10 Karina Baard BK Kristallen 334
11 Lena Kamrin BK Kristallen 317
12 Elisabeth Bjärkkstedt BK Kristallen 267
       
  Klass: D Damer    
Plats Namn Klubb Resultat
1 Therese Norberg BK Kristallen 125
       
Klass: A Herrar
Plats Namn Klubb Resultat
1 Tommy Lindström BK Lindarna 790
2 Tim Johansson Upplands-Väsby 716
3 Fredrik Nordberg BK Kristallen 701
4 Jens Persson BK Kristallen 680
5 Thomas Andersson Torpängen/Nova 675
6 Peter Svensson Upplands-Väsby 665
7 Mikael Jonsson Upplands-Väsby 636
8 Peter Zachrisson BK Mälaren 632
9 John Strindmark BK Lindarna 617
10 Johan Larsson BK Kristallen 589
11 Lennart Bäck Upplands-Väsby 569
12 Stefan Hellman Bk Bus 556
13 Johan Holm BK Mälaren 537
14 Stefan Nowakowski Norsborgs AIK 502
Klass: B Herrar
Plats Namn Klubb Resultat
1 Anders Åslund BK Kristallen 663
2 Rickard Blomdahl Norsborgs AIK 643
3 Magnus Hedström BK Kristallen 637
4 Tommy Törnblom BK Mälaren 623
5 Petri Tanner Norsborgs AIK 621
6 Petter Wrigstad BK Lindarna 609
7 Patrik Leander BK Kristallen 609
8 Berth Matsson Torpängen/Nova 588
9 Joakim Haraldsson Bk Bus 583
10 Hans Erik Jacobsson BK Lindarna 575
11 Tobias Knaerkegaard Torpängen/Nova 573
12 Ernesto Rodriques Bk Bus 569
13 Robert Synnerud Bk Bus 567
14 Sebastian Franc Upplands-väsby 567
15 Mathias Lööw Upplands-Väsby 556
16 Roger Munther Bk Bus 544
17 Tommy Fagerberg Upplands-väsby 541
18 Jonny Erlandsson Bk Bus 537
19 Mats Karlsson BK Kristallen 530
20 Andreas Leuving Upplands-väsby 526
21 Niklas Andersson BK Lindarna 516
23 Johan Swahn Bk Bus 515
22 Leif Karlsson Solhöjdens IF 515
24 Jouni Salmi BK Kristallen 512
25 Ronnie Ohlsson Upplands-väsby 487
26 Jimmy Hernesten BK Kristallen 474
27 Anders Fougner BK Lindarna 465
28 Håkan Bygdemark Bk Bus 463
29 Shenung Chi Ng Norsborgs AIK 462
30 Erik Nilsson Upplands-väsby 457
31 Daniel Hägerbäck Torpängen/Nova 435
32 Jan Rundgren BK Mälaren 421
33 Ronny Attermalm Norsborgs AIK 416
34 Johan solander BK Kristallen 416
35 Mats Nilsson Norsborgs AIK 392
36 Robert Fylling BK Kristallen 0
Klass: C Herrar
Plats Namn Klubb Resultat
1 Jonny Bohlin Bk Bus 513
2 Richard Andersson BK Kristallen 489
3 Samuel Bergström Bk Bus 485
4 David Tärnström Bk Bus 457
5 Jan-Erik Lundvall Norsborgs AIK 449
6 Victor Thelin BK Kristallen 446
7 Jonny Hågensen Norsborgs AIK 441
8 Andreas Hedin Norsborgs AIK 434
9 Björn Zanden BK Kristallen 433
10 Henry Dahlberg Norsborgs AIK 430
11 Daniel Pettersson Torpängen/Nova 429
12 Peter Timgren BK Lindarna 428
13 Anders Tysk BK Lindarna 419
14 Nils-Georg Eriksson Torpängen/Nova 415
15 Ulrik Höglund Bk Bus 405
16 Jonny Winberg BK Kristallen 401
17 Kasper Lindqvist   Söderström Norsborgs AIK 400
18 Mika Toivonen Bk Bus 398
19 Johan Hillborg Bk Bus 396
20 Toomas Tarkpea BK Lindarna 389
21 Jakob Lindblom Bk Bus 387
22 Christian Uvner Bk Bus 377
23 Daniel Gustafsson BK Lindarna 364
24 Samuel Karlsson BK Kristallen 362
25 Benny Andersson Upplands-Väsby 357
26 Christer Leth BK Lindarna 354
27 Mattias Lindberg Torpängen/Nova 354
28 Victor Carlsson Torpängen/Nova 346
29 Yngve Nilsson Upplands-Väsby 329
30 Simon Mothander BK Lindarna 321
31 Sebastian Falk Bk Bus 317
32 Anton Ahlgren A:son BK Mälaren 281
33 Mats Bergström BK Kristallen 0
34 Björn Ohlin Upplands-Väsby 0
Klass: D Herrar
Plats Namn Klubb Resultat
1 Johan Beck-Friis BK Lindarna 377
2 Markus Lundström Bk Kristallen 309
Klass: Ränna
Plats Namn Klubb Resultat
1 Mikael Andersson Norsborgs AIK 748
2 Robin Savolainen BK Bus 689
3 Erik Nyström Norsborgs AIK 611
4 Eija Löfgren BK Kristallen 579
5 Mikael Hedlund BK Kristallen 558
6 Anna-Lisa Planholm Solhöjdens IF

491

Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter