cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta

Resultatlista för Höstrusket 15 oktober

 

Klass: A
Plats Namn Klubb Resultat
1 Mikael Andersson Norsborgs AIK 566
2 Conny Nilsson Norsborgs AIK 545
3 Stefan Nowakowski Norsborgs AIK 528
4 Tomas Andersson SK Nova 525
5 Robin Savolainen BK Bus 520
6 Johan Larsson BK Kristallen 511
7 Johan Holm BK Mälaren 508
8 Mikael Strandberg BK Bus 499
9 Susanne Karlsson Bk Bus 499
10 Tommy Lindström Bk Lindarna 496
11 Stefan Hellman BK Bus 493
12 Tim Johansson Upplands-Väsby 488
13 John Strindmark Bk Lindarna 483
14 Anders Åslund BK Kristallen 482
15 Lennart Bäck Upplands-Väsby 481
16 Joakim Haraldsson BK Bus 473
17 Patrik Leander BK Kristallen 473
18 Peter Svensson Upplands-Väsby 472
19 Peter Zachrisson Bk Mälaren 463
20 Sebastian Helsing Upplands-Väsby 458
21 Erik Nyström Norsborgs AIK 441
22 Camilla Salkert Bk Lindarna 439
23 Fredrik Nordberg BK Kristallen 433
24 Mikael Jonsson Upplands-Väsby 422
25 Niklas Andersson Bk Lindarna 384
26 Mikael Hedlund BK Kristallen 337
Klass B
Plats Namn Klubb Resultat
1 Mathias Lööw Upplands-Väsby 528
2 Hans-Erik Jacobsson BK Lindarna 483
3 Roger Munther Bk Bus 473
4 Ernesto Rodriquez Bk Bus 471
5 Sebastian Franc Upplands-Väsby 467
6 Martin Jansson BK Kristallen 456
7 Maria Hagstedt BK Kristallen 450
8 Jouni Salmi BK Kristallen 428
9 Robert Fylling BK Kristallen 426
10 Magnus Hedström BK Kristallen 424
11 Bert Matsson SK Nova 423
12 Jan Karlsson BK Mälaren 422
13 Petri Tanner Norsborgs AIK 417
14 Petter Wrigstad BK Lindarna 413
15 Eija Löfgren BK Kristallen 411
16 Andreas Leuving Upplands-Väsby 409
17 Maria Andersson Upplands-Väsby 402
18 Erik Nilsson Upplands-Väsby 397
19 Robert Synnerud BK Bus 394
20 Sheung Chi Ng Norsborgs AIK 384
21 Tommy Törnblom BK Mälaren 382
22 Tomas Gabrielsson BK Bus 381
23 Anders Fougner BK Lindarna 379
24 Daniel Hägerbäck SK Nova 371
25 Emma Jarheim Bk Lindarna 367
26 Alexander Mmalm Mixarna Bk 365
27 Håkan Bygdemark BK Bus 364
28 Rickard Blomdahl Norsborgs AIK 363
29 Louise Andersson Norsborgs AIK 342
30 Bo Oden Mixarna BK 334
31 Daniel Andersson Upplands-Väsby 333
Klass: C
Plats Namn Klubb Resultat
1 Stefan Lundstedt BK Kristallen 427
2 Jonny Erlandsson BK Bus 425
3 Lisa Dahl BK Lindarna 413
4 Mikael Thurfors BK Lindarna 397
5 Felicia Holma Bk Kristallen 368
6 Tommy Fagerberg Upplands-Väsby 362
7 Mats Karlsson BK Kristallen 354
8 Jonny Bohlin BK Bus 353
9 David Tärnström BK Bus 353
10 Sofi Hägglöf Upplands-Väsby 344
11 Camilla Lind SK Nova 338
12 Anna-Lena Haataja SK Nova 338
13 Johan Hillborg BK Bus 334
14 Anna Blomberg BK Bus 332
15 Samuel Bergström BK Bus 331
16 Edward Fabera Upplands-Väsby 329
17 Anna-Karin Bäck Upplands-Väsby 328
18 Theresa Wulff Mixarna BK  327
19 Sussie Englund BK Lindarna 326
20 Tobias Knarkegard SK Nova 316
21 Marcus Edvardsson Mixarna BK  316
22 Peter Timgren BK Lindarna 313
23 Christer Leth BK Lindarna 312
24 Lisa Skårman BK Kristallen 309
25 Sofi Fagernäs Mixarna BK  304
26 Bengt Åkerlind Mixarna BK  297
27 Hennry Dahlberg Norsborgs AIK 294
28 Åsa Jacobsson Norsborgs AIK 272
29 Johan swahn BK Bus 233
30 Petter Wahlström Mixarna BK  0
Klass: D
Plats Namn Klubb Resultat
1 Ronny  Attermalm Norsborgs AIK 367
2 Christian Uvner BK Bus 352
3 Anneli Andersson BK Kristallen 352
4 Kasper   Lindqvist-Söderström Norsborgs AIK 350
5 Nils-George Eriksson SK Nova 339
6 Tuija Järvinen  Bk Bus 327
7 Mats Bergström BK Kristallen 327
8 Johan Sandberg Bk Bus 326
9 Daniel Gustafsson BK Lindarna 325
10 Jan-Erik Lundvall Norsborgs AIK 322
11 Daniel Petersson SK Nova 322
12 Lena Sommargren Norsborgs AIK 317
13 Anna-Aring BK Mälaren 312
14 Daniel Andren Mixarna BK 312
15 Jonny Hågensen Norsborgs AIK 311
16 Mathias Lindberg SK Nova 310
17 Camilla Nilsson BK Lindarna 309
18 Åsa Österström Upplands-Väsby 308
19 Frida Ek-Kofod SK Nova 307
20 Sven-Erik Nyberg Mixarna BK 296
21 Jonny Winberg BK Kristallen 293
22 Benny Jägborn Mixarna BK 292
23 Toomas Tarkpea BK Lindarna 287
24 Linnea Björkkvist Norsborgs AIK 286
25 Jane Qvarnström BK Kristallen 280
26 Richard Andersson BK Kristallen 279
27 Ullrik Höglund BK Bus 259
28 Björn Ohlin Upplands-Väsby 255
29 Anton   Ahlgren-Andersson BK Mälaren 235
30 Samuel Karlsson BK kristallen  
Klass: E
Plats Namn Klubb Resultat
1 Charlotta Snöbohm Mixarna 342
2 Agneta Hansson Norsborgs AIK 290
3 Benny Andersson Upplands-Väsby 290
4 Helena Räisänen Mixarna 286
5 Emma Valkeapää Bk Kristallen 286
6 Simon Mothander BK Lindarna 285
7 Yngve Nilsson Upplands-Väsby 283
8 Mika Toivonen Bk Bus 265
9 Rori Mäkipää Bk Kristallen 264
10 Elisabeth Bjärkstedt Bk Kristallen 261
11 Mia Svensson SK Nova 250
12 Victor Karlsson SK Nova 239
13 Sebastian Falk Bk Bus 238
14 Anders Tysk BK Lindarna 234
15 Marcus Lundström Bk Kristallen 221
16 Johan Beck-Fris BK Lindarna 211
17 Lena Kamrin Bk Kristallen 199
18 Magnus Karlsson Bk Bus 178
19 Therese Norberg Bk Kristallen 161
Klass: Open
Plats Namn Klubb Resultat
1 Mats Nilsson Norsborgs AIK 400
2 Therese Hammarström BK Bus 347
3 Andreas Hedin Norsborgs AIK 296
4 Jakob Lindblom BK Bus 274
5 Patrik Öhgren BK Bus 240
6 Eve-Lina Sköldehammar SK Nova 238
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter