Grattis Susanne , Anna N & Stefan till era placeringar.

Vi hade också några 4:or som var nära att få pokal.

2 st bilder finns under fliken bildgalleri.

 

Resultatlista    Kristallkulan  4/5  2014
Klass A
1 Stefan Hellman BK Bus 578
2 Linus Juhlin Upplands Väsby 569
3 Susanne Karlsson BK Bus 530
4 Joakim Haraldsson BK Bus 524
5 Tommy Lindström BK Lindarna 520
6 Conny Nilsson Norsborgs AIK 515
7 John Strindmark BK Lindarna 514
8 Peter Svensson Upplands Väsby 505
9 Thomas Andersson Nova IS 493
10 Jens Persson BK Kristallen 490
11 Claes Kårsell Täby Bwk 483 10X
12 Mikael Andersson Norsborgs AIK 483  9X
13 Roger Munther BK Bus 472
14 Fredrik Nordberg BK Kristallen 467
15 Mikael Strandberg BK Bus 452
16 Anders Åslund BK Kristallen 445
17 Johan Larsson BK Kristallen 408
18 Petri Tanner Norsborgs AIK 404 4X
19 Robert Synnerud BK Bus 404 3X
20 Magnus Hedström BK Kristallen 382
21 Richard Blomdahl Norsborgs AIK 370
22 Sheung Chi Ng Norsborgs AIK 350
Klass B
1 Mikael Thurfors BK Lindarna 463
2 Berth Mattsson Nova IS 461
3 Erik Nilsson Upplands Väsby 459
4 Tommy Törnblom BK Mälaren 458
5 Thomas Gabrielsson BK Bus 454
6 Stefan Nowakowski Norsborgs AIK 453 10X
7 Maria Carlehed Upplands Väsby 453 8X
8 Johan Holm BK Mälaren 428
9 Patrik Leander BK Kristallen 418
10 Maria Hagstedt BK Kristallen 407
11 Michael Strömhielm Täby Bwk 392
12 Niklas Andersson BK Lindarna 384
13 Jimmy Hernesten BK Kristallen 382
14 Andreas Leuving Upplands Väsby 380
15 Emma Jarheim BK Lindarna 379
16 Adriano Nilsson BK Lindarna 376
17 Mats Karlsson BK Kristallen 367
18 Lisa Dahl BK Lindarna 361 6X
19 Camilla Salkert BK Lindarna 361 3X
20 Sussie Engluns BK Lindarna 351
21 Susanna Holmgren BK Lindarna 347
22 Louise Andersson Norsborgs AIK 327
23 Lotta Elebrand Upplands Väsby 318
Klass C
1 Anders Fougner BK Lindarna 487
2 Toni Sandelin Upplands Väsby 444
3 Thomas Berglin Täby Bwk 396
4 Emelie Egeberg Nova IS 391
5 Richard Andersson BK Kristallen 387
6 Jessica Lindqvist BK Kristallen 385
7 Hans Erik Jacobsson BK Lindarna 382
8 Kasper Lindquist S Norsborgs AIK 381
9 Mathias Eriksson BK Kristallen 380
10 Tobias Knaerkegaard Nova IS 376
11 Lisa Skårman BK Kristallen 372
12 Sara Torngren Täby Bwk 368
13 Daniel Rosengren Grahn Nova IS 365
14 Niklas Norin BK Kristallen 358
15 Frida Ek Kofod Nova IS 352
16 Peter Tanner BK Lindarna 350
17 Samuel Bergström BK Bus 346
18 Patrik Ingö Täby Bwk 343
19 Therese Persson BK Kristallen 340
20 Anna-Lena Haataja Nova IS 334
21 Caroline Dahlström Norsborgs AIK 333
22 Jonny Bohlin BK Bus 331
23 Daniel Hägerbäck Nova IS 327 3X
24 Jane Qvarnström BK Kristallen 327 2X
25 Anna Nyby BK Bus 322
26 Åsa Jacobsson Norsborgs AIK 315
27 Camilla Lindh Nova IS 313
28 Stefan Westerdahl Norsborgs AIK 306
29 Ann-Sofie Roos Upplands Väsby 305
30 David Tärnström BK Bus 303
31 Jan-Erik Lundvall Norsborgs AIK 301
32 Patrik Nygren BK Bus 296
33 Anna Torngren Täby Bwk 294
34 Savo Perovic BK Lindarna 288
35 Johan Hillborg BK Bus 276
36 David Uhlin BK Kristallen 270
37 Marika Clingbjern BK Bus 234
Klass D
1 Bernabe Orellana BK Lindarna 392
2 Jonny Winberg BK Kristallen 333
3 Rori Mäkipää Funck BK Kristallen 321
4 Mats Bergström BK Kristallen 319
5 Edvin Behmer Täby Bwk 309
6 Mattias Lindberg Nova IS 308 3X
7 Björn Holmgren BK Lindarna 308 2X
8 Viktor Thelin BK Kristallen 294
9 Yngve Nilsson Upplands Väsby 293
10 Torbjörn Nikolaisen Täby Bwk 291
11 Ann-Mari Trukulja BK Kristallen 281
12 Bo Åhlstedt Norsborgs AIK 280 2X
13 Björn Peterzén BK Mälaren 280 0X
14 Daniel Gustafsson BK Lindarna 278 3X
15 Jonny Hågensen Norsborgs AIK 278 1X
16 Lovisa Lindahl Norsborgs AIK 276 2X
17 KatarinsProdanovic Norsborgs AIK 276 0X
18 Toomas Tarkpea BK Lindarna 271
19 Daniel Pettersson Nova IS 270
20 Simon Berardsson Täby IS 268
21 Karina Baard BK Kristallen 263
22 Mika Toivonen BK Bus 261
23 Christian Åström BK Lindarna 260
24 Camilla Nilsson BK Lindarna 256 1X
25 Anna Aring BK Mälaren 256 0X
26 Kaj Hänninen Norsborgs AIK 250
27 Emma Eriksson BK Kristallen 245
28 Miriam Epstein Täby IS 243
29 Linnea Björkqvist Norsborgs AIK 241 2X
30 Jakob Lindblom BK Bus 241 0X    0X
31 Anton Ahlgren Andersson BK Mälaren 204
32 Lena Sommargren Norsborgs AIK 136
Klass E
1 Anna Nyby BK Bus 379
2 Evelina Sköldehammar Nova IS 349
3 Agneta Hansson Norsborgs AIK 276
4 Sebastian Falk BK Bus 271
5 Andreas Hedin Norsborgs AIK 269
6 Brittany Stewart BK Kristallen 265
7 Kristian Lindström K Norsborgs AIK 263
8 Christina Sundström  Upplands Väsby 261
9 Samuel Karlsson BK Kristallen 239
10 Bettan Bjärkstedt BK Kristallen 215
11 Carolina Södergren BK Kristallen 205
12 Sari Nurmi Norsborgs AIK 264
13 Beata Silemo Täby Bwk 162
14 Therese Norberg BK Kristallen 105
Klass Open
1 Younathan Nassel Täby Bwk 362
2 Erik Hedman Täby Bwk 281
3 Jacob Stark Täby Bwk 276
4 Martin Leavau Täby Bwk 219
5 Roland Palm Norsborgs AIK 159

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter