cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta

Här finns alla resultaten från DM 09

 Damer A   Resultat  
1CamillaSalkertLindarnaDA569 
2Annette DanielssonSolhöjdenDA533 
3SusanneKarlsson BUSDA529 
       
       
 Damer B     
1ÅsaJacobssonNAIKDB569 
2LouiseAndersson NAIK DB532 
3SofieHägglöfUVSDB527 
4LisaDahlLindarnaDB520 
5LottaElebrandUVSDB491 
6SusannaHolmgrenLindarnaDB487 
7SussieEnglundLindarnaDB481 
8MariaHagstedtKristallenDB469 
9LisaSkårmanKristallenDB457 
10Tuija JärvinenBUSDB360 
11ÅsaÖsterströmUVSDB325 
12Anna AringMälaren DB288 
       
       
 Damer C     
1RositaNordrupLindarnaDC388 
2CamillaNilssonLindarnaDC376 
3Lena SommargrenNAIKDC332 
4RoriMäkipää-FunckKristallenDC328 
5EmmaValkeapää-ErikssonKristallen DC320 
6Therese PerssonKristallenDC316 
       
       
 Herrar A     
1TimJohanssonUVSHA720 
2Conny Nilsson NAIKHA717 
3JensPerssonKristallenHA712 
4PeterSvenssonUVSHA700 
5ThomasAnderssonNAIKHA685 
6LennartBäckUVSHA645 
7TomasFogelholmUVSHA629 
8PetterWrigstadLindarnaHA624 
9JohanLarssonKristallenHA623 
10TommyLindströmLindarnaHA601 
11StefanHellmanBUSHA588 
12JohnStrindmarkLindarnaHA558 
       
       
 Herrar B     
1Robert SynnerudBUSHB653 
2Mikael StrandbergBUSHB646 
3Magnus HedströmKristallenHB620 
4MathiasLööwUVSHB594 
5PeterZachrissonMälaren HB591 
6NiklasAnderssonLindarnaHB584 
7RobertFyllingKristallenHB576 
8MikaelJonssonUVSHB574 
9TomasGabrielssonBUSHB570 
10RogerMuntherBUSHB567 
11Stefan NowakoskiNAIKHB552 
12JanKarlsson Mälaren HB542 
13Leif Karlsson SolhöjdenHB540 
14PatrikNygrenBUSHB539 
15JoakimHaraldssonBUSHB517 
16RickardBlomdahlNAIKHB510 
17HåkanByggdemarkBUSHB507 
18FredrikJanssonKristallenHB505 
19JonnyBohlinBUSHB504 
20DavidTärnströmBUSHB501 
21Hans ErikJacobsonLindarnaHB482 
22JonnyErlandssonBUSHB478 
23Sten StadeNAIKHB475 
24Stefan WesterdahlNAIKHB471 
25SebastianHelsingUVSHB453 
26SamuelBergströmBUSHB444 
27JanRundgren Mälaren HB429 
28MatsKarlssonKristallenHB414 
29JohanSolanderKristallenHB377 
       
       
 Herrar C      
1Johan SwahnBUSHC519 
2Sheung Chi   NgNAIK HC459 
3RichardAnderssonKristallen HC457 
4MikaelThurforsLindarnaHC456 
5ViktorThelinKristallenHC441 
6PatricAnderssonMälaren HC434 
7TommyTörnblom Mälaren HC418 
8ChristerLethLindarnaHC416 
9JohanSandbergBUSHC407 
10Fredrik KrupaMälaren HC401 
11PeterTimgrenLindarnaHC399 
12BjörnOhlinUVSHC393 
13PeterTiholtLindarnaHC384 
14JohanBeck-FriisLindarnaHC379 
15MikaToivonenBUSHC377 
16KasperLindqvist Söderström NAIK HC369 
17ToomasTarkpeaLindarnaHC366 
18Johan HillborgBUSHC365 
19ConnyGustafssonNAIKHC350 
20DanielGustafssonLindarnaHC304 
21AndersTyskLindarnaHC291 
       
       
 Herrar D     
1DanielAnderssonUVSHD494 
2SamuelKarlssonKristallenHD464 
3SimonMothanderLindarnaHD372 
       
       
 Rännklass     
1Erik NyströmNAIKR681 
2MikaelAndersson NAIKR624 
3Anna-Lisa Planholm SolhöjdenR602 
4Eija LöfgrenKristallenR563 
5MikaelHedlundKristallenR560 
6HannesOlovsson-RindellNAIKR460 
       
       
       
       
       

 2-manna Lag Herrar AB    ResultatLag resultat
1Erik Nyström NAIKR681 
 Conny Nilsson NAIKHA7171398
2TimJohanssonUVSHA720 
 TomasFogelholmUVSHA6291349
3LennartBäckUVSHA645 
 PeterSvenssonUVSHA7001345
4JensPerssonKristallenHA712 
 JohanLarssonKristallenHA6231335
5Mikael Andersson NAIKR624 
 ThomasAndersson NAIKHA6851309
6PetterWrigstadLindarnaHA624 
 NiklasAnderssonLindarnaHB5841208
7MikaelJonssonUVSHB574 
 MathiasLööwUVSHB5941168
8TommyLindströmLindarnaHA601 
 JohnStrindmarkLindarnaHA5581159
9Robert SynnerudBUSHB653 
 JonnyBohlinBUSHB5041157
10StefanHellmanBUSHA588 
 RogerMuntherBUSHB5671155
11HåkanByggdemarkBUSHB507 
 Mikael StrandbergBUSHB6461153
12Jan KarlssonMälaren HB542 
 PeterZachrissonMälaren HB5911133
13Magnus HedströmKristallenHB620 
 FredrikJanssonKristallenHB5051125
14TomasGabrielssonBUSHB570 
 PatrikNygrenBUSHB5391109
15Rickard BlomdahlNAIKHB510 
 StefanNowakoskiNAIKHB5521062
16DavidTärnströmBUSHB501 
 JoakimHaraldssonBUSHB5171018
17RobertFyllingKristallenHB576 
 MatsKarlssonKristallenHB414990
18SebastianHelsingUVSHB453 
 DanielAnderssonUVSHD494947
19StefanWesterdahl NAIKHB471 
 StenStadeNAIKHB475946
20JohanSolanderKristallenHB377 
 MikaelHedlundKristallenR560937
21JonnyErlandssonBUSHB478 
 SamuelBergströmBUSHB444922
        
        
 2-manna Lag Herrar CD      
1ViktorThelinKristallenHC441 
 SamuelKarlssonKristallenHD464905
2Johan HillborgBUSHC365 
 Johan SwahnBUSHC519884
3MikaelThurforsLindarnaHC456 
 PeterTiholtLindarnaHC384840
4KasperLindqvist Söderström NAIKHC369 
 Sheung ChiNgNAIKHC459828
5MikaToivonenBUSHC377 
 JohanSandbergBUSHC407784
6JohanBeck-FriisLindarnaHC379 
 ToomasTarkpeaLindarnaHC366745
7ChristerLethLindarnaHC416 
 DanielGustafssonLindarnaHC304720
8PeterTimgrenLindarnaHC399 
 AndersTyskLindarnaHC291690
        

 2-manna Lag Damer AB    Resultatlag resultat
1Anna-Lisa Planholm SolhöjdenR602 
 Annette DanielssonSolhöjdenDA5331135
2LouiseAnderssonNAIKDB532 
 ÅsaJacobssonNAIKDB5691101
3CamillaSalkertLindarnaDA569 
 SusannnaHolmgren LindarnaDB4871056
4MariaHagstedtKristallenDB469 
 Eija LöfgrenKristallenR5631032
5LottaElebrandUVSDB491 
 SofieHägglöfUVSDB5271018
6SussieEnglundLindarnaDB481 
 LisaDahlLindarnaDB5201001
7SusanneKarlssonBUSDA529 
 Tuija JärvinenBUSDB360889
8EmmaValkeapääKristallenDB320 
 LisaSkårmanKristallenDB457777
        
        
 2-manna Lag Damer CD      
1CamillaNilssonLindarnaDC376 
 RositaNordrupLindarnaDC388764
2RoriMäkipää-FunckKristallenDC328 
 Therese PerssonKristallenDC316644

Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter