cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta
Resultat från Vårvinden 16 mars 2008 i Vårby-hallen
PlaceringNamn KlubbKlass Resultat
Klass A
1Erik Nyström NAIK A580
2Mikael Andersson NAIK A531
3Roger MuntherBK BusA521
4Jens Persson Kristallen A521
5Conny Nilsson NAIK A521
6Peter Svensson Uppl VäsbyA454
7Tommy LindströmLindarnaA449
8Johan Larsson Kristallen A444 
9Lennart BäckUppl VäsbyA441
10John Strindmark LindarnaA432
11Tim Johansson Uppl VäsbyA429
12Peter Zachrissson Bk Mälaren A429
13Robert SynnerudBK BusA427
14Mikael StrandbergBK BusA423
15Magnus Hedström Kristallen A422
16Thomas Andersson NAIK A421
17Stefan Hellman BK BusA419
Klass B
1Lasse Olofsson Täby B477
2Joakim Haraldsson BK BusB465
3Stefan NowakowskiNAIK B459
4Mikael HedlundKristallen B444
5Petter WrigstadLindarna B437
6Susanne Karlsson BK BusB437
7Therese Backman Kristallen B434
8Ulf Lennman NAIK B423
9Patrik Leander Kristallen B423
10Jouni SalmiKristallen B422
11Ida WeinstockMixarna B400
12Johan  SwahnBK BusB395
13Hans Erik Jacobson LindarnaB381
14Camilla SalkertLindarnaB378
15Rickard Blomdahl NAIK B377
16Ernesto RodriquezBK BusB374
17Berit Nordblom NAIK B373
18Niklas Andersson LindarnaB373
19Jan Karlsson Bk Mälaren B362
20Jan Rundgren Bk Mälaren B361
21Håkan BygdemarkBK BusB346
22Tommy FagerbergUppl VäsbyB323
23Yngve Nilsson Uppl VäsbyB214
Klass C
1Claes KårsellTäbyC427
2Hannes Olovsson RindellNAIK C425
3Inga Elfman Mixarna C401
4Martin Jansson Kristallen C400
5Sussie EnglundLindarnaC394
6Per Paulsson Kristallen C394
7Jimmy Hernesten Kristallen C392
8Tomas Gabrielsson BK BusC386
9Eija Löfgren Kristallen C376
10Christer Jansson Mixarna C368
11David Tärnström BK BusC361
12Anna-Karin BäckUppl VäsbyC354
13Anders FougnerLindarnaC346
14Mats Bergström Kristallen C343
15Emma Jarheim LindarnaC342
16Åsa Jacobsson NAIK C324
17Björn PeterzénNAIK C323
18Madde Karkman LindarnaC321
19Shi NgNAIK C316
20Richard Andersson Kristallen C310
21Henrik Söderman TäbyC304
22Stefan Westerdahl NAIK C299
23Henry DahlbergNAIK C273
Klass D
1Stefan Lundstedt Kristallen D375
2Christer Leth LindarnaD341
3Lisa Skårman Kristallen D338
4Anna AringBk Mälaren D336
5Benny Jägborn Mixarna D333
6Sven-Erik NybergMixarna D323
7Fredric KrupaBk Mälaren D308
8Catarina Karlsson TäbyD308
9Sebastian FalkBK BusD301
10Johan Sandberg BK BusD300
11Samuel Bergström BK BusD295
12Bernabé Orellana LindarnaD294
13Sune ArkebrinkUppl VäsbyD290
14Lars Göran ÖsterbergLindarnaD274
15Jessica PavlovNAIK D272
16Tommy Törnblom Bk Mälaren D272
17Niclas Jonsson Täby D268
18Jonny Hågensen NAIK D236
19Peter Timgren LindarnaD218
20Gun Melin Mixarna D189
21Susanne Dahlgren LindarnaD183
22Patryk KiprowskiBK BusD121
Klass E
1Björn Zandén Kristallen E395
2Gönul MertKristallen E363
3Linda Albinsson Mixarna E337
4Johan SolanderKristallen E300
5Maria HagstedtKristallen E294
6Therese Persson Kristallen E293
7Mats Karlsson Kristallen E288
8Clas NässelqvistKristallen E270
9Johan HillborgBK BusE263
10Jonny WinbergKristallen E262
11Peter ModlitbaKristallen E249
12Lotta RexnerMixarna E249
13Anders Tysk LindarnaE247
14Lena Kamin Kristallen E247
15Magnus Karsson BK BusE244
16Tina Andersson BK BusE239
17Anton Ahlgren Andersson Bk Mälaren E219
18Emma ValkeapääKristallen E217
19Lars-Erik Claesson TäbyE214
20Pia Johansson Mixarna E154
Klass Open
1Johan BjörnekeNAIK open 373
2Maria Andersson Uppl VäsbyOpen 371
3Ronnie Ohlsson Uppl Väsbyopen 340
4Lena Sommargren NAIK open 272
5Mika Toivonen BK BusOpen 260
6Conny Gustavsson NAIK open 259
7Stefan Batsch Lindarnaopen 208
8Jana MoskovitchNAIK open 112
Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter