cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta

Lag 1           Lag 2             Lag 3          Lag 4             Lag 5

Ernesto       Micke B         Tony B       Kim B            Håkan

Martin         David             Jocke          Johan H        Robert

Robin          Anna             Samuel        Johan Sa      Reino

Stefan         Christian       Ulrik            Tuija              Jonny E

Susanne    Sebbe            Patrik N       Mika              Johan Sw

Tomas        Roger            Patrik Ö       Jakob           Jonny B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESULTATLISTA

”STAFETTEN”  2012-02-05

 

1.              Upplands-Väsby/Sigtuna, lag 2                          3906 p

                 (Sebastian Räsänen-Helsing, Algot Elebrand, Tim

                  Johansson, Tommy Fagerberg, Mathias Lööw, Maria

Andersson)

 

2.              BK Lindarna, lag2                                                     3619 p

                 (Johan Beck Friis, Sussie Englund, Lisa Dahl, Micke

                  Thurfors, Anders Fougner, Daniel Gustafsson)

 

3.              Norsborgs AIK, lag 1                                               3601 p

                 (Rickard Blomdahl, Jan-Erik Lundwall, Petri Tanner,

                 Gunnel Nyström, Mikael Andersson, Jonny Hågesen)

 

4.                  Solhöjdens IF                                                                                  3564 p

5.                  BK Lindarna, lag 3                                                                          3560 p

6.                  Upplands-Väsby/Sigtuna, lag 3                                                     3543 p

7.                  BK BUS, lag 5                                                                                 3540 p

8.                  BK  BUS, lag 3                                                                                3511 p

9.                  BK Kristallen, lag 2                                                                        3501 p

10.                BK BUS, lag 2                                                                                 3459 p

11.                BK Lindarna, lag 1                                                                         3450 p

12.                BK BUS, lag 1                                                                                 3448 p

13.                Upplands-Väsby/Sigtuna, lag 1                                                     3445 p

14.                BK BUS, lag 4                                                                                 3441 p

15.                Norsborgs AIK, lag 2                                                                     3427 p

16.                BK Kristallen, lag 3                                                                        3398 p

17.                BK Kristallen, lag 1                                                                        3396 p

18.                BK Kristallen, lag 4                                                                        3334 p

19.                Norsborgs AIK, lag 3                                                                     3326 p

20.                BK Kristallen, lag 5                                                                        3290p

 

 

Solhöjdens IF och Järva Bowling gratulerar segrarna och tackar för deltagandet.

Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter