cover

Placera dinLägg till en widget här bred yta
Nu så har det spelats Höstrusket i våran hemmahall.

 

Några spelare från våran klubb hamnade på prispallen.

 

                       Ett stort GRATTIS till er.

Klass: A
PlatsNamnKlubbResultatStrikeSpärr
1Tim JohanssonUpplands-Väsby575  
2Tommy LindströmBK Lindarna531  
3Stefan HellmanBK Bus525  
4Johan LarssonBK Kristallen515  
5Mikael AnderssonNorsborgs AIK498  
6Lennart BäckUpplands-Väsby494  
7Peter SvenssonUpplands-Väsby478  
8Thomas AnderssonNorsborgs AIK466  
9Jens PerssonBK Kristallen4627 st 
10Erik NyströmNorsborgs AIK4621 st 
11John StrindmarkBK Lindarna449  
12Robin SavolainenBK Bus414  
13Mikael JonssonUpplands-Väsby412  
14Susane Karlsson BK Bus407  
15Conny NilssonNorsborgs AIK0  
Klass: B
PlatsNamnKlubbResultatStrikeSpärr
1Joakim HaraldssonBK Bus513  
2Mikael StrandbergBK Bus478  
3Mathias LööwUpplands-Väsby474  
4Tommy FagerbergUpplands-Väsby462  
5Rickard BlomdahlNorsborgs AIK444  
6Jimmy HernestenBK Kristallen4438 
7Robert SynnerudBK Bus4435 
8Stefan NowakowskiNorsborgs AIK440  
9Therese BackmanBK Kristallen435  
10Roger MuntherBK Bus434  
11Mikael HedlundBK Kristallen430  
12Ernest RodriquezBK Bus427  
13Niklas AnderssonBK Lindarna419  
14Mats KarlssonBK Kristallen414  
15Tomas GabrielssonBK Bus412  
16Magnus HedströmBK Kristallen399  
17Hannes OlovssonNorsborgs AIK397  
18Hans Erik JacobsonBK Lindarna392411
19Camilla SalkertBK Lindarna392410
20Christer JanssonMixarna BK384  
21Berit NordblomNorsborgs AIK367  
22Jouni SalmiBK Kristallen361  
23Emma JarheimBK Lindarna354  
24Sofia HägglöfUpplands-Väsby346  
25Lasse OlofssonTäby318  
26Ida WeinstockMixarna BK311  
27Claes KårsellTäby0  
Klass: C
PlatsNamnKlubbResultatStrikeSpärr
1Håkan BygdemarkBK Bus481  
2Bert MattssonSK Nova445  
3Stefan WesterdahlNorsborg AIK444  
4Emmelie EgebergSK Nova439  
5Stefan LundstedtBK Kristallen429  
6Samuel BergströmBK Bus410  
7Ronnie OhlssonUpplands-Väsby400  
8Jonny ErlandssonBK Bus387  
9Åsa JacobssonNorsborg AIK377  
10Maria HagstedtBK Kristallen375  
11Bernabé OrelannaBK Lindarna372  
12Patrik NygrenBK Bus371  
13Mats NelsonMixarna BK367  
14Anna-Lena HaatajaSK Nova365  
15Susanne EnglundBK Lindarna364  
16Daniel HägerbäckSK Nova358  
17Victor CarlssonSK Nova355  
18Camilla LindSK Nova355  
19Lisa DahlBK Lindarna351  
20Benny JägbornMixarna BK348  
21Edwara FaberaUpplands-Väsby347  
22Louise AnderssonNorsborg AIK341  
23Sofi FagernäsMixarna BK341  
24Lisa SkårmanBK Kristallen335  
25Christina BraschMixarna BK335  
26Erik HasselquistMixarna BK331  
27Toni LahtinenMixarna BK330  
28Inga ElfmanMixarna BK329  
29Jonny HågensenNorsborg AIK323  
30Sven-Erik NybergMixarna BK323  
31Tobias KnaerkegaardSK Nova322  
32Richard AnderssonBK Kristallen316  
33Lotta ElebrandUpplands-Väsby304  
34Henry DahlbergNorsborg AIK290  
35Ann-Sofie RoosUpplands-Väsby244  
36Anna-Karin BäckUpplands-Väsby243  
37Patric AnderssonBK Mälaren0  
38Marcus EdvardssonMixarna BK0  
Klass: D
PlatsNamnKlubbResultatStrikeSpärr
1Johan SwahnBK Bus461  
2Toni SandelinUpplands-Väsby411  
3Joel Brar Mixarna BK388  
4Kasper SöderströmNorsborg AIK385  
5Tommy TörnblomBK Mälaren383  
6Jonny BohlinBK Bus376  
7Sebastian HelsingUpplands-Väsby356  
8Shenung Chi NGNorsborg AIK351  
9Johan SolanderBK Kristallen346  
10Mats BergströmBK Kristallen336  
11Peter TimgrenBK Lindarna335  
12Daniel PetterssonSK Nova326  
13Karina BaardBK Kristallen325  
14Christer LethBK Lindarna323  
15Björn PeterzenNorsborg AIK320  
16Therese PerssonBK Kristallen317  
17Lars-Göran ÖsterbergBK Lindarna308  
18Tuija JärvinenBK Bus305  
19Johan SandbergBK Bus300  
20Mårten KjellMixarna BK293  
21Mathias LindbergSK Nova285  
22Gun MellinMixarna BK273  
23Daniel AndreMixarna BK2685 
24Sebastian FalkBK Bus2684 
25Jane QvarnströmBK Kristallen2682 
26Susanne DahlgrenBK Lindarna264  
27Magnus KarlssonBK Bus255  
28Lena SommargrenNorsborg AIK220  
29Daniel AnderssonUpplands-Väsby204  
30Patryk KiprowskiBk Bus109  
Klass: E
PlatsNamnKlubbResultatStrikespärr
1Anna KarlssonBK Lindarna411 
 
2Åsa ÖsterströmUpplands-Väsby360  
3Nils Georg ErikssonSK Nova341  
4Mika ToivonenBK Bus305  
5Anton Ahlgren AnderssonBK Mälaren304  
6Björn OhlinUpplands-Väsby301  
7Viktor ThelinBK Kristallen280  
8Daniel GustafssonBK Lindarna274  
9Emma Valkeapää-ErikssonBK Kristallen266  
10Tina AnderssonBK Bus259  
11Lena KamrinBK Kristallen250  
12Johan Beck-FriisBK Lindarna242  
13Agneta HanssonNorsborg AIK0  
14Rori Mäkipää-FunckBK Kristallen0  
Klass: Open
PlatsNamnKlubbResultatStrikeSpärr
1Charlotta SnöbomMixarna BK390  
2Micke ThurforsBK Lindarna340  
3Fredrik JanssonBK Kristallen332  
4Peter ThiholtBK Lindarna320  
5Jesper AhlbomMixarna BK319  
6Robert TullesenMixarna BK310  
7Anneli AnderssonBK Kristallen299  
8Anders KarlssonSK Nova295  
9Alexander MalmMixarna BK287  
10Toomas TarkpeaBK Lindarna281  
11Camilla NilssonBK Lindarna256  
12Erik hagerlbergMixarna BK249  
13Rosita NordrupBK Lindarna244  
14Thomas FredholmBK Kristallen0  
 

 

Placera dinLägg till en widget här högerkolumn

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter